LKS Piast Łasin - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

20

08-2017

niedziela

21

08-2017

pon.

22

08-2017

wtorek

23

08-2017

środa

24

08-2017

czwartek

25

08-2017

piątek

26

08-2017

sobota

Terminarz Rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Sokół Lubicz 0:1 Pomorzanin Toruń zobacz ›
Pogrom Zbójno 1:1 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
Wojownik Wabcz 4:0 LZS Świedziebnia zobacz ›
Stal Grudziądz 1:1 Cyklon Kończewice zobacz ›
Victoria Lisewo 4:0 Unislavia Unisław zobacz ›
Kasztelan Papowo Biskupie 1:0 Pomowiec Kijewo Królewskie zobacz ›
2015-10-31 Gwiazda Starogród 4:0 LKS Piast Łasin zobacz ›
Pomorzanin Toruń 2:5 Kasztelan Papowo Biskupie zobacz ›
Cyklon Kończewice 5:0 Victoria Lisewo zobacz ›
LZS Świedziebnia 3:5 Stal Grudziądz zobacz ›
Unia Wąbrzeźno 2:2 Gwiazda Starogród zobacz ›
Sokół Lubicz 0:3 Pogrom Zbójno zobacz ›
Pomowiec Kijewo Królewskie 1:6 Unislavia Unisław zobacz ›
2015-08-22 LKS Piast Łasin 2:0 Wojownik Wabcz zobacz ›
Pogrom Zbójno 1:1 Pomorzanin Toruń zobacz ›
Gwiazda Starogród 4:1 Sokół Lubicz zobacz ›
Wojownik Wabcz 5:2 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
Victoria Lisewo 4:0 LZS Świedziebnia zobacz ›
Pomowiec Kijewo Królewskie 0:1 Cyklon Kończewice zobacz ›
Unislavia Unisław 2:3 Kasztelan Papowo Biskupie zobacz ›
2015-08-29 Stal Grudziądz 3:1 LKS Piast Łasin zobacz ›
Pomorzanin Toruń 4:2 Unislavia Unisław zobacz ›
Cyklon Kończewice 1:3 Kasztelan Papowo Biskupie zobacz ›
LZS Świedziebnia 4:1 Pomowiec Kijewo Królewskie zobacz ›
Unia Wąbrzeźno 1:0 Stal Grudziądz zobacz ›
Sokół Lubicz 2:5 Wojownik Wabcz zobacz ›
Pogrom Zbójno 5:4 Gwiazda Starogród zobacz ›
2015-09-05 LKS Piast Łasin 1:3 Victoria Lisewo zobacz ›
Gwiazda Starogród 5:3 Pomorzanin Toruń zobacz ›
Wojownik Wabcz 4:1 Pogrom Zbójno zobacz ›
Stal Grudziądz 2:1 Sokół Lubicz zobacz ›
Victoria Lisewo 0:0 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
Kasztelan Papowo Biskupie 4:3 LZS Świedziebnia zobacz ›
Unislavia Unisław 1:3 Cyklon Kończewice zobacz ›
2015-09-12 Pomowiec Kijewo Królewskie 1:4 LKS Piast Łasin zobacz ›
Pomorzanin Toruń 4:0 Cyklon Kończewice zobacz ›
LZS Świedziebnia 3:4 Unislavia Unisław zobacz ›
Unia Wąbrzeźno 7:2 Pomowiec Kijewo Królewskie zobacz ›
Sokół Lubicz 1:3 Victoria Lisewo zobacz ›
Pogrom Zbójno 4:5 Stal Grudziądz zobacz ›
Gwiazda Starogród 1:0 Wojownik Wabcz zobacz ›
2015-09-19 LKS Piast Łasin 0:0 Kasztelan Papowo Biskupie zobacz ›
Wojownik Wabcz 2:2 Pomorzanin Toruń zobacz ›
Stal Grudziądz 2:0 Gwiazda Starogród zobacz ›
Victoria Lisewo 1:1 Pogrom Zbójno zobacz ›
Pomowiec Kijewo Królewskie 0:2 Sokół Lubicz zobacz ›
Kasztelan Papowo Biskupie 1:2 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
Cyklon Kończewice 7:1 LZS Świedziebnia zobacz ›
2015-09-26 Unislavia Unisław 3:1 LKS Piast Łasin zobacz ›
Pomorzanin Toruń 5:1 LZS Świedziebnia zobacz ›
Unia Wąbrzeźno 2:0 Unislavia Unisław zobacz ›
Sokół Lubicz 3:2 Kasztelan Papowo Biskupie zobacz ›
Pogrom Zbójno 3:3 Pomowiec Kijewo Królewskie zobacz ›
Gwiazda Starogród 0:3 Victoria Lisewo zobacz ›
Wojownik Wabcz 4:3 Stal Grudziądz zobacz ›
2015-10-03 LKS Piast Łasin 0:1 Cyklon Kończewice zobacz ›
Stal Grudziądz 3:1 Pomorzanin Toruń zobacz ›
Victoria Lisewo 2:0 Wojownik Wabcz zobacz ›
Pomowiec Kijewo Królewskie 0:2 Gwiazda Starogród zobacz ›
Kasztelan Papowo Biskupie 2:2 Pogrom Zbójno zobacz ›
Unislavia Unisław 4:1 Sokół Lubicz zobacz ›
Cyklon Kończewice 0:1 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
2015-10-11 LZS Świedziebnia 4:0 LKS Piast Łasin zobacz ›
10  Unia Wąbrzeźno 4:0 LZS Świedziebnia zobacz ›
10  Sokół Lubicz 1:3 Cyklon Kończewice zobacz ›
10  Pogrom Zbójno 0:2 Unislavia Unisław zobacz ›
10  Gwiazda Starogród 0:1 Kasztelan Papowo Biskupie zobacz ›
10  Wojownik Wabcz 4:3 Pomowiec Kijewo Królewskie zobacz ›
10  Stal Grudziądz 5:0 Victoria Lisewo zobacz ›
10  2015-10-17 Pomorzanin Toruń 1:1 LKS Piast Łasin zobacz ›
11  Victoria Lisewo 4:1 Pomorzanin Toruń zobacz ›
11  Pomowiec Kijewo Królewskie 2:4 Stal Grudziądz zobacz ›
11  Kasztelan Papowo Biskupie 2:2 Wojownik Wabcz zobacz ›
11  Unislavia Unisław 3:2 Gwiazda Starogród zobacz ›
11  Cyklon Kończewice 2:1 Pogrom Zbójno zobacz ›
11  LZS Świedziebnia 0:2 Sokół Lubicz zobacz ›
11  2015-10-24 LKS Piast Łasin 0:1 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
12  Pomorzanin Toruń 1:1 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
12  Pogrom Zbójno 3:2 LZS Świedziebnia zobacz ›
12  Gwiazda Starogród 1:0 Cyklon Kończewice zobacz ›
12  Wojownik Wabcz 5:0 Unislavia Unisław zobacz ›
12  Stal Grudziądz 5:2 Kasztelan Papowo Biskupie zobacz ›
12  Victoria Lisewo 0:0 Pomowiec Kijewo Królewskie zobacz ›
12  2015-11-07 Sokół Lubicz 0:2 LKS Piast Łasin zobacz ›
13  Pomowiec Kijewo Królewskie 2:3 Pomorzanin Toruń zobacz ›
13  Kasztelan Papowo Biskupie 0:1 Victoria Lisewo zobacz ›
13  Unislavia Unisław 2:6 Stal Grudziądz zobacz ›
13  Cyklon Kończewice 3:2 Wojownik Wabcz zobacz ›
13  LZS Świedziebnia 1:2 Gwiazda Starogród zobacz ›
13  Unia Wąbrzeźno 4:0 Sokół Lubicz zobacz ›
13  2015-11-14 LKS Piast Łasin 0:0 Pogrom Zbójno zobacz ›
14  Pomorzanin Toruń Sokół Lubicz 17:00
14  Unia Wąbrzeźno Pogrom Zbójno 17:00
14  LZS Świedziebnia Wojownik Wabcz 17:00
14  Cyklon Kończewice Stal Grudziądz 17:00
14  Unislavia Unisław Victoria Lisewo 17:00
14  Pomowiec Kijewo Królewskie Kasztelan Papowo Biskupie 17:00
14  2016-03-12 LKS Piast Łasin Gwiazda Starogród 15:00
15  Wojownik Wabcz LKS Piast Łasin 17:00
15  Kasztelan Papowo Biskupie Pomorzanin Toruń 17:00
15  Victoria Lisewo Cyklon Kończewice 17:00
15  Stal Grudziądz LZS Świedziebnia 17:00
15  Gwiazda Starogród Unia Wąbrzeźno 17:00
15  Pogrom Zbójno Sokół Lubicz 17:00
15  Unislavia Unisław Pomowiec Kijewo Królewskie 17:00
16  LKS Piast Łasin Stal Grudziądz 17:00
16  Pomorzanin Toruń Pogrom Zbójno 17:00
16  Sokół Lubicz Gwiazda Starogród 17:00
16  Unia Wąbrzeźno Wojownik Wabcz 17:00
16  LZS Świedziebnia Victoria Lisewo 17:00
16  Cyklon Kończewice Pomowiec Kijewo Królewskie 17:00
16  Kasztelan Papowo Biskupie Unislavia Unisław 17:00
17  Victoria Lisewo LKS Piast Łasin 17:00
17  Unislavia Unisław Pomorzanin Toruń 17:00
17  Kasztelan Papowo Biskupie Cyklon Kończewice 17:00
17  Pomowiec Kijewo Królewskie LZS Świedziebnia 17:00
17  Stal Grudziądz Unia Wąbrzeźno 17:00
17  Wojownik Wabcz Sokół Lubicz 17:00
17  Gwiazda Starogród Pogrom Zbójno 17:00
18  LKS Piast Łasin Pomowiec Kijewo Królewskie 17:00
18  Pomorzanin Toruń Gwiazda Starogród 17:00
18  Pogrom Zbójno Wojownik Wabcz 17:00
18  Sokół Lubicz Stal Grudziądz 17:00
18  Unia Wąbrzeźno Victoria Lisewo 17:00
18  LZS Świedziebnia Kasztelan Papowo Biskupie 17:00
18  Cyklon Kończewice Unia Wąbrzeźno 17:00
19  Kasztelan Papowo Biskupie LKS Piast Łasin 17:00
19  Cyklon Kończewice Pomorzanin Toruń 17:00
19  Unia Wąbrzeźno LZS Świedziebnia 17:00
19  Pomowiec Kijewo Królewskie Unia Wąbrzeźno 17:00
19  Victoria Lisewo Sokół Lubicz 17:00
19  Stal Grudziądz Pogrom Zbójno 17:00
19  Wojownik Wabcz Gwiazda Starogród 17:00
20  LKS Piast Łasin Unislavia Unisław 17:00
20  Pomorzanin Toruń Wojownik Wabcz 17:00
20  Gwiazda Starogród Stal Grudziądz 17:00
20  Pogrom Zbójno Victoria Lisewo 17:00
20  Sokół Lubicz Pomowiec Kijewo Królewskie 17:00
20  Unia Wąbrzeźno Kasztelan Papowo Biskupie 17:00
20  LZS Świedziebnia Cyklon Kończewice 17:00
21  Cyklon Kończewice LKS Piast Łasin 17:00
21  LZS Świedziebnia Pomorzanin Toruń 17:00
21  Unislavia Unisław Unia Wąbrzeźno 17:00
21  Kasztelan Papowo Biskupie Sokół Lubicz 17:00
21  Pomowiec Kijewo Królewskie Pogrom Zbójno 17:00
21  Victoria Lisewo Gwiazda Starogród 17:00
21  Stal Grudziądz Wojownik Wabcz 17:00
22  LKS Piast Łasin LZS Świedziebnia 17:00
22  Pomorzanin Toruń Stal Grudziądz 17:00
22  Wojownik Wabcz Victoria Lisewo 17:00
22  Gwiazda Starogród Pomowiec Kijewo Królewskie 17:00
22  Pogrom Zbójno Kasztelan Papowo Biskupie 17:00
22  Sokół Lubicz Unislavia Unisław 17:00
22  Unia Wąbrzeźno Cyklon Kończewice 17:00
23  Kasztelan Papowo Biskupie Gwiazda Starogród 17:00
23  Pomowiec Kijewo Królewskie Wojownik Wabcz 17:00
23  Victoria Lisewo Stal Grudziądz 17:00
23  LKS Piast Łasin Pomorzanin Toruń 17:00
23  LZS Świedziebnia Unia Wąbrzeźno 17:00
23  Cyklon Kończewice Sokół Lubicz 17:00
23  Unislavia Unisław Pogrom Zbójno 17:00
24  Unia Wąbrzeźno LKS Piast Łasin 17:00
24  Pomorzanin Toruń Victoria Lisewo 17:00
24  Stal Grudziądz Pomowiec Kijewo Królewskie 17:00
24  Wojownik Wabcz Kasztelan Papowo Biskupie 17:00
24  Gwiazda Starogród Unislavia Unisław 17:00
24  Pogrom Zbójno Cyklon Kończewice 17:00
24  Sokół Lubicz LZS Świedziebnia 17:00
25  LKS Piast Łasin Sokół Lubicz 17:00
25  Unia Wąbrzeźno Pomorzanin Toruń 17:00
25  LZS Świedziebnia Pogrom Zbójno 17:00
25  Cyklon Kończewice Gwiazda Starogród 17:00
25  Unislavia Unisław Wojownik Wabcz 17:00
25  Kasztelan Papowo Biskupie Stal Grudziądz 17:00
25  Pomowiec Kijewo Królewskie Victoria Lisewo 17:00
26  Pogrom Zbójno LKS Piast Łasin 17:00
26  Pomorzanin Toruń Pomowiec Kijewo Królewskie 17:00
26  Victoria Lisewo Kasztelan Papowo Biskupie 17:00
26  Stal Grudziądz Unislavia Unisław 17:00
26  Wojownik Wabcz Cyklon Kończewice 17:00
26  Gwiazda Starogród LZS Świedziebnia 17:00
26  Sokół Lubicz Unia Wąbrzeźno 17:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
LKS Piast Łasin - Gwiazda Starogród
Pomorzanin Toruń - Sokół Lubicz
Unia Wąbrzeźno - Pogrom Zbójno
LZS Świedziebnia - Wojownik Wabcz
Cyklon Kończewice - Stal Grudziądz
Unislavia Unisław - Victoria Lisewo
Pomowiec Kijewo Królewskie - Kasztelan Papowo Biskupie

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Piast Łasin 0:0 Pogrom Zbójno
Pomowiec Kijewo Królewskie 2:3 Pomorzanin Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie 0:1 Victoria Lisewo
Unislavia Unisław 2:6 Stal Grudziądz
Cyklon Kończewice 3:2 Wojownik Wabcz
LZS Świedziebnia 1:2 Gwiazda Starogród
Unia Wąbrzeźno 4:0 Sokół Lubicz

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 54, wczoraj: 105
ogółem: 853 028

statystyki szczegółowe