piątek

Aktualności

Remis w Radominie

• autor: admin, 2011-08-27 21:42

Remisem zakończył się mecz wyjazdowy Piasta Łasin z Sokołem Radomin. Pierwszą bramkę w barwach Piasta zdobył Tomek Ziółkowski.

Obie drużny przystępował do meczu osłabione. W drużynie z Radomina zabrakło najlepszego strzelca drużyny - Sławomira Rożka, natomiast w naszym zespole nie mogli zagrać - Tomasz Piskorski, Jarosław Sternicki (kontuzje) oraz Michał Horna(zawieszenie). Mecz zaczął się od kontrowersyjnej decyzji arbitra bocznego, który nie uznał bramki zdobytej przez Macieja Lipca, odgwizdując spalonego. Kilka minut później sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Mariusz Broda. Kolejne minuty to wyrównana walka w środku pola z mało groźnymi strzałami obu drużyn. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0. Początek drugiej połowy przypominał końcówkę pierwszej, dopiero 65 minuta przynosi bramkę dla naszej drużny. Po rzucie rożnym piłka wybijana przez obrońców Sokoła trafia pod nogi Tomasza Ziółkowskiego, a ten fantastycznym strzałem pokonuje bramkarza z Radomina. Tuż po golu czerwoną kartkę dostaje Mateusz Pelzner. 75 minuta to kontrowersyjna decyzja arbitra głównego. W zamieszaniu podbramkowym piłkę z pola karnego wybija Damian Szychowski. Sędzia spotkania dyktuje rzut wolny pośredni z 11 metrów z powodu zbyt wysoko podniesionej nogi. Dobrze rozegrany rzut wolny silnym strzałem kończy Paweł Jachowski. Znakomicie spisujący się w sobotę Karol Kamiński kapituluje po raz pierwszy w tym sezonie. Kolejne minuty to groźne akcje Sokoła. Rezultat jednak nie uległ zmianie. Piast wywozi punkt z trudnego terenu w Radominie. Szansa na kolejne punkty już w sobotę. Nasza drużyna zagra w Łasinie z beniaminkiem A-klasy - Kasztelanem Papowo.

Administratorzy strony piastlasin.futbolowo.pl pragną złożyć serdeczne życzenia urodzinowe Tomaszowi Piskorskiemu. Naszemu obrońcy życzymy dużo zdrowia, szczęścia, radości w życiu osobistym oraz powodzenia w pracy zawodowej.