Zwycięstwo z Kasztelanem

• autor: admin, 2011-09-03 22:05

Zwycięstwem 5:3 na własnym boisku zakończył się mecz Piasta z Kasztelanem Papowo.

Niepotrzebnych emocji przysporzyli kibicom piłkarze Piasta Łasin. Już w 15 sekundzie spotkania bramkę zdobył Mariusz Broda, dla którego była to pierwsza ligowa bramka w barwach Piasta. Kilka minut później ten sam zawodnik został sfaulowany w polu karnym. Sam poszkodowany podwyższył wynik na 2:0. 20 minuta to trzeci gol Mariusz Brody, który wykorzystał zamieszanie w polu bramkowym Kasztelana. Kolejna bramka to ładny strzał z 20 metrów Grzegorza Kowalczyka. Piłka zanim wpadła do bramki odbiła się od głowy Mariusza Brody, jednak ostatecznie gol został zapisany Grzegorzowi. W 40 minucie gracze z Papowa wykorzystali błąd Piasta w obronie i zdobyli bramkę. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 4:1.

Drugą połowę znakomicie rozpoczynają piłkarze z Papowa i już w 47 minucie zdobywają bramkę. Zespół z Łasina całkowicie nie przypominał drużyny z pierwszej części gry. Kilka minut później kontratak Kasztelana kończy się kontaktową bramką. Drużyna Piasta stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji, najpierw dobrze grający Maciej Szymański z kilku metrów nie trafił do pustej bramki, a następnie w sytuacji "sam na sam" Dawid Wolak podał piłkę do bramkarza gości. W 85 minucie trener Michalczyk wprowadził na plac gry Jakuba Gorczewskiego. Już przy drugiem kontakcie z piłką popularny "Majkel" fantastycznym strzałem w "okienko" bramki ustalił wynik na 5:3, dzięki czemu pozbawił wszystkich nerwowej końcówki.

zdjęcia z meczu>>