LKS Piast Łasin - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

Aktualności

Nasza grupa na turnieju

  • autor: admin, 2012-12-05 20:42

 

      

 

Hala ZSZ przy ul. Żeromskiego
 
GRUPA  A
 
1.WORWO
 
2.PŁYWALNIA
 
3.PIAST ŁASIN
 
4.DRWĘCA GOLUB DOBRZYŃ
 
 
 
Mecze:
 
 9.00            1-2  WORWO - PŁYWALNIA
 
 9.15             3-4 PIAST ŁASIN - DRWĘCA GOLUB DOBRZYŃ
 
 9.30             1-3 WORWO - PIAST ŁASIN
 
 9.45             2-4 PŁYWALNIA - DRWĘCA GOLUB DOBRZYŃ
 
 10.00           3-2 PIAST ŁASIN - PŁYWALNIA
 
 10.15           1-4 WORWO - DRWĘCA GOLUB DOBRZYŃ
 
Drużyna, która zajmie pierwsze miejsce w grupie będzie rywalizowała z drużynami z pierwszego miejsca grup B i C. Grupa B:
1.UNDERART/REFLEX
2.PROMIEŃ KOWALEWO
3.ROL-KO KONOJADY
4.MKS MŁAWA
5.DORTOM GÓRZNO
 
Grupa C:
1.AGRO-LIDER

2.BŁĘKITNI ORNETA
3.RADZYNIANKA RADZYŃ CHEŁMIŃSKI
4.MAESTROS
5.STAL GRUDZIĄDZ


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [269]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
LKS Piast Łasin - Gwiazda Starogród
Pomorzanin Toruń - Sokół Lubicz
Unia Wąbrzeźno - Pogrom Zbójno
LZS Świedziebnia - Wojownik Wabcz
Cyklon Kończewice - Stal Grudziądz
Unislavia Unisław - Victoria Lisewo
Pomowiec Kijewo Królewskie - Kasztelan Papowo Biskupie

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Piast Łasin 0:0 Pogrom Zbójno
Pomowiec Kijewo Królewskie 2:3 Pomorzanin Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie 0:1 Victoria Lisewo
Unislavia Unisław 2:6 Stal Grudziądz
Cyklon Kończewice 3:2 Wojownik Wabcz
LZS Świedziebnia 1:2 Gwiazda Starogród
Unia Wąbrzeźno 4:0 Sokół Lubicz

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 262, wczoraj: 133
ogółem: 915 454

statystyki szczegółowe