Remis z liderem

• autor: admin, 2013-04-20 20:19

Po wyrównanym spotkaniu remisujemy z drużyną Mustanga Ostaszewo 1:1. Bramkę na wagę 1 punktu w 95 minucie spotkania, z rzutu wolnego zdobył Bartosz Panter.

Gospodarze rozpoczęli mecz tworząc sobie dwie dość dobre sytuacje, które zakończyły się fiaskiem. Z czasem gra stawała się coraz bardziej wyrównana, zaczęliśmy dochodzić do głosu, uzyskując nawet lekką przewagę. Pomimo tego, iż gracze Mustanga bardzo ładnie operowali piłką w akcjach ofensywnych, przeważnie kończyły się one niedokładny ostatnim podaniem. Dobrze dysponowami obrońcy skutecznie powstrzymywali napastników gospodarzy. W 43 minucie pomagamy liderowi z Ostaszewa wyjść na prowadzenie, strzelając sobie bramkę samobójczą po rzucie wolnym. Po przerwie wychodzimy na boisko zmotywowani i zdobywamy przewagę. Gospodarze nie byli w stanie "podkręcić" tempa i już samodzielnie umieścić piłki w naszej bramce. Jednak nasze ataki kończyły się przeważnie niedokładnym podaniem bądź rzutem rożnym. W jednej z takich sytuacji gracz Mustanga ewidentnie dotyka piłkę ręką w  polu karnym, lecz sędzia nakazał kontynuować grę. Do kluczowej dla losów tego spotkania sytuacji doszło w 85 minucie. Bramkarz gospodarzy, co nie podlega wątpliwości, cały mecz pracował sobie na żółtą kartkę, sędzia pokazał mu ją właśnie w tym momencie. Za podważanie decyzji sędziego (klaszcząc mu po pokazaniu kartki) oraz prawdopodobnie obrażenie go, ujrzał 2 żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Zdenerwowany zaistniałą sytuacją trener gospodarzy wbiegł na boisko próbując wpłynąć jakoś na sędziego, za co został wysłany na trybuny. Nie mając już nic do stracenia atakowaliśmy całym zespołem. Ostatnią szansą na poprawienie wyniku był rzut wolny z okolicy 25 metra. Do piłki podszedł Bartosz Panter i przepięknym uderzeniem w samo okienko bramki dał nam remis.

Po wyrównanym meczu wywozimy z trudnego terenu cenny punkt. Już w środę o godz. 17:30 kolejne spotkanie, z drużyną z Unisławia, mamy nadzieję na pierwsze trzy punkty tej wiosny.