Niewykorzystane sytuacje się mszczą...

• autor: admin, 2013-04-24 20:43

Dziś przekonaliśmy się, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Zamiast cieszyć się z 3 punktów, musimy zadowolić się w tym przypadku marnym remisem.

Pierwszą połowę zagraliśmy bardzo dobrze, jedyne czego zabrakło to skuteczność. Już na początku spotkania sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał jeden z naszych napastników. Goście nie prezentowali nic. Nawet nie zagrozili naszej bramce. Wydawało się, ze gol dla nas to tylko kwestia czasu. Można powiedzieć, że mieliśmy wszystko pod kontrolą. Tymczasem marnowaliśmy kolejne świetne sytuacje. Nie trafiając nawet do pustej bramki po minięciu bramkarza gości. W końcu udaje nam się wykorzystać jedną ze stu procentowych okazji i wychodzimy na prowadzenie po bramce Mateusza Pelznera. Pierwszą połowę kończymy prowadząc 1:0, gdy powinno być co najmniej 3. W drugiej części spotkania goście podjęli grę dochodząc kilkakrotnie do głosu. Po jednym z naszych rzutów rożnych wyprowadzają bardzo skuteczny kontratak i doprowadzają do wyrównania. Kontynuowaliśmy swoją grę, lecz nadal bardzo nieskutecznie. Marnując między innymi kolejną sytuację sam na sam z bramkarzem gości. Zapewne mielibyśmy jeszcze kilka dogodnych okazji by wyjść na prowadzenie, gdyby nie sędzia boczny, który notorycznie wskazywał, że nasz napastnik znajdował się na pozycji spalonej. Do tego świetnie spisywał się bramkarz Unisłavii, niejednokrotnie ratując swój zespół. Już chyba tradycyjnie, w 75 minucie tracimy bramkę w kuriozalny sposób, po własnych błędach. Napastnikowi gości nie pozostało nic jak wbić piłkę do pustej bramki, po nieudanym chwycie bramkarza i złym "wybiciu" piłki przez jednego z obrońców. W 80 minucie doprowadzamy do wyrównania, po rzucie karnym wykorzystanym przez Karola Kurkusa. Do końca spotkania próbujemy zrobić jeszcze coś by zmienić wynik meczu, lecz się nie udaje. Zdobywamy jeden punkt, jednak w zaistaniłych okolicznościach nie jest to powód do radości. Kolejne spotkanie już w sobotę z drużyną LZS Bobrowo, musimy zrobić wszystko by zdobyć pierwsze 3 punkty na własnym boisku w tym sezonie.