Remis w Papowie

• autor: administrator, 2013-05-11 21:31

90 minut dominacji i tylko remis. Po raz kolejny zawiodła skuteczność i mecz który powinniśmy wygrać tylko remisujemy.

Mecz zaczęliśmy świetnie, już w pierwszej akcji bramkę po błędzie bramkarza gości zdobył Grzegorz Kowalczyk. Jednak radość nie trwała długo. Zawodnik Kasztelana wybił piłkę pod nasze pole karne, gdzie po błędzie w komunikacji jeden z naszych obrońców strzela bramkę samobójczą. Ku zdziwieniu wszystkich gospodarze chwilę później wychodzą na prowadzenie. Bramkę zdobyli po bezpośrednim trafieniu z rzutu rożnego. Minęło 10 minut meczu, a wynik to 2:1. Przez następne pół godziny atakowaliśmy tylko my, a goście próbowali swoich sił w kontratakach. Pod koniec pierwszej połowy doskonałej sytuacji do strzelenia bramki nie wykorzystał Mateusz Pelzner. Gra szybko przeniosła się pod nasze pole karne, a przed utratą bramki uratował nas słupek.Była to ostatnia sytuacji w tym meczu, w której goście zagrozili naszej bramce. W drugiej połowie od początku ruszyliśmy, lecz nie potrafiliśmy stworzyć sobie klarownych sytuacji. W naszej grze było bardzo dużo niedokładności i nerwowości. Najlepszą okazję do wyrównania miał Karol Kurkus, jednak nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W 84 minucie strzałem zza pola karnego do wyrównania doprowadził Przemysław Czajka. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mimo tego, iż prowadziliśmy przez cały czas to spotkanie udaje nam się tylko zremisować. Pozostaje wielki niedosyt, który powinien spowodować jeszcze większą motywację na najważniejsze spotkanie w sezonie. Odbędzie się ono już za tydzień, a rywalem będzie Zamek Zamek Bierzgłowski.