Tracimy zwycięstwo w ostatniej akcji meczu

• autor: admin, 2013-05-25 20:47

Po dość wyrównanym spotkaniu i wielu niewykorzystanych sytuacjach przez nasz zespół remisujemy z drużyną Gwiazdy Starogród 1:1. Bramkę na wagę jednego punktu gospodarze zdobyli w ostatniej akcji meczu.

Przez pierwsze 20 minut to my dyktowaliśmy warunki gry, czego efektem była bramka zdobyta przez Karola Kurkusa, w sytuacji sam na sam po podaniu Przemysława Czajki. Po utracie gola to gospodarze przejęli inicjatywę, lecz nie stworzyli sobie klarownej sytuacji do zdobycia bramki. W naszej grze brakowało dokładności i za szybko pozbywaliśmy się piłki. Mimo to potrafiliśmy stworzyć kilka ładnych akcji, jednak piłki w siatce nie udało się umieścić. W drugiej połowie graliśmy głównie z kontrataku, stwarzając sobie co najmniej kilka dogodnych sytuacji by podwyższyć prowadzenie. Po raz kolejny zawiodła skuteczność. Gospodarze w tej części gry ograniczyli się do długich podań do swoich napastników. Wydawało się, że uda nam się utrzymać to skromne prowadzenie, jednak gracze Gwiazdy do końca walczyli o poprawienie rezultatu, co udało im się w 93minucie. Zagraliśmy słabe spotkanie, przede wszystkim nieskuteczność zadecydowała o tym, że musimy się zadowolić jednym punktem i po raz kolejny przekonać się o tym, że "niewykorzystane sytuacje się mszczą". Następna walka o ligowe punkty już w najbliższą sobotę, a rywalem będzie drużyna Iskry Ciechocin.