2 miejsce w XIV turnieju piłki nożnej im. Jerzego...

• autor: admin, 2013-07-21 01:33
2 miejsce w XIV turnieju piłki nożnej im. Jerzego Guzowskiego

Nie udało nam się po raz drugi z rzędu zwyciężyć w turnieju piłki nożnej im. Jerzego Guzowskiego, w decydującym spotkaniu ulegliśmy ekipie Stali Grudziądz.

W pierwszym meczu podejmowaliśmy ekipę Węgrowianki Węgrowo. Spotkanie to wygraliśmy 2:0, po bramkach Pawła Kobylańskiego i Karola Kurkusa w drugiej części meczu. Zwycięstwo mogło być okazalsze, lecz doskonałej sytuacji w pierwszej połowie nie wykorzystał Nikodem Archita. Warto zaznaczyć, że trener miał do dyspozycji 23 zawodników, więc podzielił ich na dwa składy wystawiając w każdej części dwie różne jedenastki. W drugim meczu zmierzyliśmy się z drużyną Olimpii Kisielice, spotkanie to skończyło się rezultatem 1:0. Bramkę po uderzeniu głową zdobył Nikodem Archita. Naszym trzecim przeciwnikiem była drużyna Stali Grudziądz. Stalowcy by zwyciężyć w turnieju musieli to spotkanie wygrać. W pierwszej połowie stuprocentowej sytuacji na strzelenie bramki nie wykorzystał Mateusz Różański, a chwilę później to Grudziądzanie wyszli na prowadzenie po bramce ze stałego fragmentu gry. Pod koniec pierwszej części podwyższyli prowadzenie, zdobywając bramkę po fatalnym błędzie naszego drugiego bramkarza. W drugiej połowie postawiliśmy wszystko na jedną kartę i zagraliśmy trzema obrońcami. Niestety nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu, a goście skutecznie wykorzystali przewagę w ataku ustalając wynik spotkania na 3:0. Szansę na rewanż mamy już w środę, podczas naszego pierwszego sparingu. Odbędzie się on na boisku Stali Grudziądz o godzinie 18:00.