Zwycięstwo na inaugurację

• autor: admin, 2014-03-16 18:10

W pierwszym meczu rundy wiosennej pokonaliśmy Kasztelan Papowo Biskupie 3:0. Więcej w rozwinięciu.

Goście z Papowa Biskupiego od pierwszym minut pokazali, że przyjechali do Łasina po trzy punkty. Wraz z pierwszym gwizdkiem rzucili się do ataku i w pierwszym minutach spotkania mieliśmy problem, by przejąć inicjatywę. Gdy w końcu nam się to udało nie oddaliśmy panowania na boisku do końca meczu. W naszych akcjach brakowało jednak wiele dokładności, składności i dobrego ostatniego zagrania. Mimo tego stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji, najwięcej po stałych fragmentach gry. Po jednym z nich gracz z Kasztelana skierwował piłkę do własnej bramki. Zawodnicy z Papowa Biskupiego całe spotkanie grali z pominięciem środka pola, jednak dzięki bardzo dobrzej grze w obronie nie pozwoliliśmy stworzyć, im realnego zagrożenia. Po przerwie na boisku pojawił się Nikodem Archita i chwilę później asystował przy trafieniu Tomasza Wosia, dla którego jest to pierwsza bramka w barwach naszego Klubu. Kilka minut później piłkę do siatki skierował sam Nikodem wykorzystując dobre podanie Amadeusza Olszewskiego. Mieliśmy jeszcze kilka okazji, by podwyższyć prowadzenie, lecz do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Cieszy nas przede wszystkim zwycięstwo, jednak w grze zostaje jeszcze sporo do poprawienia.