czwartek

Aktualności

Wreszcie skutecznie

• autor: admin, 2014-04-12 23:41

Po festiwalu nieskuteczności z ubiegłego tygodnia w sobotę w Zamku Bierzgłowskim nasi zawodnicy wreszcie wykorzystali swoją siłę ofensywną, pewnie pokonując gospodarzy 7:2. Zdjęcia z meczu https://www.facebook.com/media/set/?set=a.822850654409677.1073741825.352290284799052&type=1

Na to spotkanie trener, po raz kolejny w tej rundzie, miał do dyspozycji bardzo szeroką kadrę i musiał zdecydować, kto znajdzie się w meczowej 18-stce. Początek meczu zapowiadał powtórkę nieskuteczności z ubiegłego tygodnia. Jednak nic bardziej mylnego. Pierwszą bramkę po pięknym strzale z 20 metra zdobył Bartosz Panter (asysta Jarosław Sternicki). Następnie dwukrotnie do siatki gospodarzy trafił Amadeusz Olszewski, wykorzystując świetne podania: Bartka Pantera i Krzysztofa Ryby. Zawodnicy Zamku, po naszym błędzie w komunikacji, mieli w tej części meczu doskonałą okazję, by zdobyć bramkę, lecz ich napastnikowi zabrakło zimnej krwi. Na początku drugiej połowy hat-tricka skompletował Amadeusz Olszewski (asysta Krzysztof Ryba). Następnie pierwsze trafienie w meczu zaliczył Nikodem Archita (asysta Tomasz Woś) i w tym momencie było pewne, że 3 punkty pojadą do Łasina. Niestety, w nasze szeregi wkradło się zbyt duże rozluźnienie, co skutecznie wykorzystali gospodarze strzelając nam dwie bramki. W ostatnich dziesięciu minutach meczu klasycznego hat-tricka skompletował Nikodem Archita (asysta Przemysław Czajka, przy kolejnej Mateusz Pelzner), ustalając tym samym wynik spotkania na 2:7. Naszym najbliższym rywalem jest Gwiazda Starogród, z którą zmagać się będziemy przed własną publicznością 27 kwietnia o godzinie 14.