Siedemnaste ligowe zwycięstwo

• autor: admin, 2014-04-27 18:14

W niedzielne popołudnie po raz siedemnasty w tym sezonie zdobyliśmy trzy punkty. Było to dziesiąte zwycięstwo przed własną publicznością. Tym razem pokonaliśmy Gwiazdę Starogród 4:0. Więcej w rozwinięciu.

Tygodniowa przerwa w rozgrywkach ligowych nie wyszła na dobre naszym zawodnikom, gdyż znowu powrócił problem ze skutecznością. Od początku spotkania przejęliśmy inicjatywę tworząc coraz groźniejsze sytuacje bramkowe. Goście od czasu do czasu zagrażali naszej bramce za sprawą dobrego, wysuniętego napastnika. W pierwszej części spotkania przeprowadziliśmy kilka bardzo ładnych akcji, lecz w każdej z nich zabrakło wykończenia. Najbliżej szczęścia był Tomasz Woś, jednak piłka po jego uderzeniu głową odbiła się od poprzeczki i wyszła poza pole gry. Na prowadzenie wyszliśmy po trafieniu samobójczym obrońcy Gwiazdy. Po mocnym dośrodkowaniu Mateusza Wojciechowskiego piłkę trącił Nikodem Archita, a ta następnie odbiła się od obrońcy ze Starogrodu i wpadła do siatki. Druga połowa, to coraz liczniejsze ataki z naszej strony i kontrataki zawodników Gwiazdy. Goście nie stworzyli sobie żadnych klarownych sytuacji, a w tej części meczu największe zagrożenie sprawiali nam strzałami z dystansu. Druga bramka to kolejny gol samobójczy. Dośrodkowanie Amadeusz Olszewskiego głową do własnej bramki skierował obrońca Gwiazdy, a zdezorientowany bramkarz nie miał najmniejszych szans na obronę. Z każdą kolejną minutą gracze ze Starogrodu coraz bardziej opadali z sił. Wykorzystywaliśmy to tworząc sobie coraz lepsze sytuacje bramkowe, jednocześnie konsekwentnie je marnując. Gdy sędzia doliczył 3 minuty wydawało się, że wynik meczu nie ulegnie już zmianie. Wtedy do bramki gości trafili Nikodem Archita (asysta Sebastian Kwiatkowski) oraz Amadeusz Olszewski (asysta Mateusz Wojciechowski) tym samym ustalając rezultat spotkania na 4:0.

Na kolejny mecz ligowy udamy się na bardzo trudny teren do Unisławia. Odbędzie się on 3 maja o godzinie 17:00. Zapowiedź wkrótce.

autor: zbiczek 2014-04-27 19:53:20

Profil zbiczek w Futbolowo jak trampkarze? dzięki