Hit kolejki w najbliższą niedzielę

• autor: Admin, 2014-05-23 20:17

Po 22 kolejkach zmagań w toruńskiej A-klasie przyszedł czas na spotkanie, którego wynik może mieć kluczowy wpływ na końcowy układ w górnej części tabeli. Niestety, obie ekipy nie będą mogły w niedzielę zagrać w najsilniejszym zestawieniu. Więcej w rozwinięciu.

W naszym zespole zabraknie filaru obrony Bartosza Pantera (zawieszenie za nadmiar żółtych kartek). Z kolei w drużynie z Kijewa Królewskiego nie mogą wystąpić Michał Skonieczka oraz Marcin Mątewski (czerwone kartki w poprzednich meczach). Niedzielne spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, chociaż przyzwyczaili nas już do tego nasi piłkarze. Obie ekipy myślą o awansie do klasy okręgowej i by te plany zrealizować muszą niedzielne starcie wygrać. Nawet statystki nie pomagają wskazać faworyta, Pomowiec to zespół, który najlepiej w lidze spisuje się na meczach wyjazdowych (bilans 9-1-1, bramki 35-8) z kolei nasz zespół bezapelacyjnie najlepiej spisuje się przed własną publicznością (bilans 11-0-0, bramki 32-6). Może właśnie atut własnego boiska pozwoli nam przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę. Niedzielne spotkanie będzie obfitowało na pewno w wiele sytuacji podbramkowych, będzie zarówno starciem najlepszych bramkarzy (Bartosz Kulkowski, Mateusz Kawała), jak i napastników w lidze (Nikodem Archita, Marcin Janus). Wszystkich, którzy chcą w tym bardzo ważnym momencie wesprzeć nasz zespół zapraszamy 25 maja o godzinie 14:00 na stadion miejski w Łasinie, emocje gwarantowane!