Mocne uderzenie na zakończenie rundy

• autor: _Marek_, 2009-11-15 17:25
Radzynianka wysoko pokonana...

Mecz z Radzynianką był ostatnim meczem tej rundy. Spodziewaliśmy się walki i tak wyglądały pierwsze minuty tego spotkania. Nam brakowało ostatniego podania, goście groźnie kontratakowali. Po jednej z akcji w polu karnym faulował nasz obrońca a rzut karny na bramkę pewnie zamienili goście. To sprawiło, że nasi zawodnicy z wielką determinacją rzucili się do odrabiania strat. Po kilku minutach udało się wyrównać, a następnie objąć prowadzenie.

Taki rozwój wypadków sprawił, że Radzynianka właściwie oddała pole. Nasze akcje były coraz bardziej składne a goście ograniczali się do wybijania piłki do przodu. Bramki padały już dość systematycznie i na początku drugiej połowy było pewne, że ten mecz wygramy. Tym bardziej, że nawet w momencie, gdy musieliśmy grać w 10-tkę nadal strzelaliśmy bramki. Przy stanie 6:1 sytuacji bramkowych było tak wiele, że wynik dwucyfrowy wydawał się coraz bardziej realny. Niestety jedyne co można zarzucić w dzisiejszym meczu naszym zawodnikom to katastrofalna skuteczność. Więcej bramek nam nie udało się strzelić, za to goście w ostatniej sekundzie zdobyli bramkę na 6:2.

Naszym zawodnikom należą się podziękowania za postawę w tym meczu, za walkę, za wiarę w zwycięstwo. Myślę, że takie zakończenie rundy pozwala nam na spokojne przepracowanie zimy i walkę na wiosnę o jak najlepszą lokatę. Miły akcent dla piłkarzy i kibiców przed zimową przerwą.