LKS Piast Łasin - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

Aktualności

Papierowe spekulacje

  • autor: _Admin_, 2011-01-24 08:52

   Do inauguracji ligi pozostało jeszcze wiele czasu lecz my już teraz postanowiliśmy po spekulować na temat tego kto ma największe szanse na awans do piątej ligi. Według Naszej opinii drużyny walczące o czołowe lokaty to Mustang, Rolko, Naprzód i Piast. Postanowiliśmy krótko opisać każdą z drużyn.

   Mustang Ostaszewo to zespół, który jest bardzo ciężki do pokonania na swoim terenie. Specyficzne boisko nie pozwala drużynom przyjezdnym rozwinąć skrzydeł. Przekonał się o tym Naprzód który uległ 0:4. Silną stroną Mustanga jest z pewnością gra w obronie (najmniej z całej ligi straconych bramek) , większy problem występuje w formacji ofensywnej (napastnicy często pudłowali w dogodnych sytuacjach). Mustang będzie musiał wygrywać mecz za meczem aby odrobić 6 punktowe straty do liderujących Piasta i Naprzodu. Warto dodać że do Ostaszewa przyjeżdżają ekipy Piasta i Rolko czyli bezpośredni rywale w walce o awans i te mecze muszą być na korzyść gospodarzy.

   Rolko Konojady ekipa która mimo falstartu i porażki z lokalnym rywalem 0:4, a następnie z Piastem do końca rundy grała bardzo dobrze wygrywając wszystko remisując tylko z Bobrowem. Dwupunktowa strata pozwala w pełni myśleć i walczyć o awans. Dla Rolko kluczowe mogą być dwie pierwsze kolejki gdyż grają z Piastem i Naprzodem, pozostają również bardzo trudne wyjazdy do Ostaszewa i na gorący teren do Bobrowa.

   Naprzód Jabłonowo drużyna która kolejny rok walczy o awans do piątej ligi. Inauguracja ligi wypadła obficie, wygrana z Rolko później wysoka porażka z Mustangiem oraz Piastem 3:5. Największą bolączką tej drużyny jest gra w destrukcji co w odpowiedni sposób pokazały drużyny Piasta i Mustanga. Naprzód u siebie będzie podejmował Rolko i Mustang natomiast trudne wyjazdy czekają ich do Łasina i Bobrowa.

   Piast Łasin zespół który nie doznał goryczy porażki w rundzie jesiennej, zanotował natomiast wpadkę w Brzozowie(2:2), zremisował również z Elaną zasiloną zawodnikami z szerokiej kadry pierwszego zespołu oraz zremisował z Mustangiem (1:1). Zwyciężył w bezpośrednich pojedynkach z Rolko i Naprzodem . W rundzie wiosennej te dwie drużyny będzie gościł u siebie ale czeka go trudny wyjazd do Ostaszewa.

 

   Jak będzie faktycznie? Kto będzie świętował awans? Kto zajmie miejsce pozwalające na grę w barażach? -pokaże czas i boisko- My oczywiście życzylibyśmy sobie aby awansował nasz Piast.


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [458]
 

autor: KamykkkGK 2011-01-24 15:03:17

Profil KamykkkGK w Futbolowo 1.Piast 2.ROLKO 3.Naprzód 4.Mustang


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
LKS Piast Łasin - Gwiazda Starogród
Pomorzanin Toruń - Sokół Lubicz
Unia Wąbrzeźno - Pogrom Zbójno
LZS Świedziebnia - Wojownik Wabcz
Cyklon Kończewice - Stal Grudziądz
Unislavia Unisław - Victoria Lisewo
Pomowiec Kijewo Królewskie - Kasztelan Papowo Biskupie

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Piast Łasin 0:0 Pogrom Zbójno
Pomowiec Kijewo Królewskie 2:3 Pomorzanin Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie 0:1 Victoria Lisewo
Unislavia Unisław 2:6 Stal Grudziądz
Cyklon Kończewice 3:2 Wojownik Wabcz
LZS Świedziebnia 1:2 Gwiazda Starogród
Unia Wąbrzeźno 4:0 Sokół Lubicz

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 246, wczoraj: 267
ogółem: 933 364

statystyki szczegółowe