Cyklon pokonany- popis Pelznera

• autor: _Admin_, 2011-02-06 11:55

CYKLON POKONANY- POPIS PELZNERA

Piast Łasin- Cyklon Kończewice 4:3

W sobotę o godzinie 16.00 Piast Łasin rozegrał kolejne spotkanie kontrolne. Przeciwnikiem był Cyklon Kończewice. Mecz odbywał się w ciężkich warunkach gdyż padał deszcz i dodatkowo występował mocny wiatr. Spotkanie nie zbyt dobrze rozpoczęła drużyna z Łasina, zbyt bojaźliwy i mało agresywny styl gry doprowadził do tego że Piast przegrywał już 0:2. Po około 20 minutach gry akcje Lks-u zaczęły napierać tempa i gra się znacznie wyrównała. Bramkę kontaktową bardzo ładnym uderzeniem zdobył Sternicki. Wynik do przerwy 2:1 na korzyść drużyny z Kończewic. W przerwie meczu trener Michalczyk dokonał zmian które poprawiły jakość gry Piasta. Agresywna gra często prowadziła do nerwowości w poczynaniach piłkarzy Cyklonu. Bardzo dobrą zmianę dał Mateusz Pelzner, który pokonał bramkarza aż trzykrotnie zdobywając klasycznego hattricka. To był dzień Mateusza, oby więcej takich meczy w jego wykonaniu. Warto dodać, że drużyna przeciwna również miała swoje sytuacje do strzelenia bramki, lecz w drugiej połowie Kamiński został pokonany tylko raz. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla drużyny Piasta. Kolejnym przeciwnikiem będzie drużyna Toru Laskowice.

W rozwinięciu podajemy skład drużyny oraz strzelców bramek.