HORNA- teatr jednego aktora

• autor: _Administratorzy_, 2011-03-28 13:23

To był teatr jednego aktora, tak można powiedzieć o Michale, który w meczu przeciwko Zamkowi Bierzgłowskiemu strzelił 5 bramek! Horna był wszędzie, bronił, atakował, strzelał, podawał. LKS Piast Łasin pewnie zwycięża 8:0 i umacnia się na pozycji lidera.

(w rozwinięciu krótka relacja z meczu)

Niedzielne spotkanie na trudnym terenie przeciwko gospodarzom Zamkowi Bierzgłowskiemu ułożyło się wyśmienicie. Pomimo ostatniej pozycji w tabeli, przeciwnika nie można było lekceważyć. Ekipa łasińska wyszła na mecz skoncentrowana i od samego początku ruszyła do boju. Raz po raz nasilały się ataki LKsu. Szybko bo już 13 minucie pierwszą swoją bramkę zdobywa Horna. Długo nie musieliśmy czekać na drugą bramkę Horny. Zamek właściwie tylko raz w pierwszej części spotkania zagroził bramce Piasta, jednak pewna interwencja Kamińskiego uchroniła drużynę przed utratą gola. W ok. 35 minucie Horna znowu daje o sobie znać strzelając piękną bramkę z głowy. Na 4:0 futbolówkę do bramki pakuje Szymański i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania.

Początek drugiej połowy rozpoczyna się znakomicie 4 bramka Horny i 5:0 dla Piasta Łasin. To był wielki dzień Michała, tak można powiedzieć o tym zawodniku, w 55 minucie strzela swoją 5 bramkę, a 13 w tym sezonie. Na 30 minut przed zakończeniem spotkania boisko opuszcza Horna, a w jego miejsce wchodzi Dawid Wolak. Dawid wprowadza się znakomicie w ten mecz strzelając bramkę z głowy. Zamek próbował strzelić bramkę honorową jednak strzały były albo niecelne, albo Stępień zastępujący pod koniec meczu Kamińskiego dobrze interweniował. Na 8:0 ponownie na listę strzelców wpisuje się Wolak i takim rezultatem kończy się to spotkanie.

STRZELCY BRAMEK:

Horna- 5